Paul McCartney martohet sot në Londër

09/10/2011 11:15

Paul McCartney do të martohet ditën e sotme në Londër me partneren e tij, Nancy Shevell.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat britanike që theksojnë se ceremonia do të ketë të pranishëm rreth 30 të ftuar.

Kjo do të jetë martesa e tretë për ish-pjesëtarin e grupit Beatles, i cili gjithmonë është munduar të ruajë jetën e tij private dhe pritet që të dalin shumë pak detaje nga kjo martesë.

McCartney ka katër vite i lidhur me Shevell.

Top Channel