Një Beyonce tjetër në videoklip

04/10/2011 16:05

Këngëtarja e famshme amerikane, Beyonce, ka befasuar të gjithë publikun e saj në videoklipin më të ri, në të cilën ajo shfaqet aq e ndryshuar sa është e vështirë të njihet.

E frymëzuar nga moda e videve 1960, Beyonce shfaqet me një luk të panjohur më parë për të, me flokë të prera shkurt dhe një makiazh që e bën të duket tërësisht si tjetër njeri.

Këngëtarja, në pritje të një fëmije me reperin Jay-Z, pritet të largohet nga jeta aktive e spektaklit për disa kohë.

“Eshtë e qartë që në muajt e parë dua t’i dedikohem krejtësisht foshnjes sime. NUk kam bërë ende plane për rikthimin në skenë pas lindjes”.

Top Channel