Vrasje për një bistak rrushi

23/08/2011 21:10

Grindja për një bistak rrushi të këputur në vreshtin e një bashkëfshatarit të tij i kushtoi jetën 27 vjeçarit Artur Kura, nga Gërmenji i Kavajës.

Ngjarja ndodhi kur mes viktimës dhe bashkëfshatarit të tij, Haxhi Vedeli, nisi një debat i ashpër.

Autori ngjarjes përdori një armë gjahu për të vrarë 27 vjeçarin.

Pas ngjarjes policia arrestoi autorin dhe po vazhdon hetimet.

Top Channel