Shkodër,vritet aksidentalisht nga vëllai

18/07/2011 11:55

Një femije 8-vjecar eshte vrare dje pasdite aksidentalisht me arme zjarri nga vellai i tij 11 vjec.

Ngjarja sipas policisë eshte aksidentale dhe ka ndodhur ne fshatin Nicaj komunes Shosh ne Dukagjin.

Dy femijet kane qene duke luajtur ne me armen e zjarrit kur ajo eshte shkrehur duke i marre jeten te miturit.

Top Channel