Tragjedi në SHBA, flakët vrasin 4 persona

26/04/2011 04:10

Tragjedi në Shtetet e Bashkuara. Tre fëmijë dhe babai i tyre kanë humbur jetën pasi flakët përpinë banesën e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në kontenë Frenklin në Kansas dhe nga gjuhët e flakëve kanë arritur të shpëtojnë e ëma dhe një fëmijë tjetër i familjes.

Nuk dihen shkaqet që cuan në rënien e zjarrit, ndërkohë që autoritetet njoftuan se kanë nisur hetimet për këtë.

Top Channel