Gisele Bündchen, si asnjëherë më parë

16/06/2010 17:25

Gisele Bündchen shfaqet si asnjëherë më parë në një edicion special të “Muse The Fashionart Magazine”.

Numri i është dedikuar tërësisht ambientit dhe ruajtjes së planetit.

Aktorja dhe modelja braziliane shfaqet në faqet e revistës me tërë hijeshin e saj shumë provokuese.

Bündchen, sipas Forbes, është gruaja e 16-të me e paguar në botën e argëtimit dhe modelja më e paguar në botë me një pasuri prej 70 milionë dollarësh.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel