De Rossi ‘zhvishet’ pas dobësimit

03/06/2010 12:55

Aktorja e njohur edhe për pblikun shqiptar Barbara De Rossi, zhvishet për revistën italiane “Chi” pasi është dobësuar plot 12 kilogramë dhe duket shumë më e re se mosha që ka.

Krenare për formën e saj fizike, De Rossi në moshën 48-vjecare shfaq një trup super elegant dhe shumë tërheqës për fansat e saj.

Barbara arriti të humbë kilogramët falë kërcimit në një spektakël televiziv dhe ndërprerjes së një kure hormonale,

FOTO GALERI
1/5

Top Channel