Aksident në Fushë-Krujë,në i vdekur

28/05/2010 10:30

Aksident në aksin Fushë Krujë-Lezhë me pasoje vdekjen e një personi.

Një betoneriere me targa LA 94 92 A përplasi një motorr i drejtuar nga një person ende i paidentifikuar.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e aksidentit dhe identitetin e viktimës.

Top Channel