Carmen Electra: Brenda jam ende femije

24/05/2010 12:10

Thote se e pelqen “Wonder Woman”, por shton se ne brendesi ndihet ende nje femije.

Behet fjale per aktoren amerikane Carmen Electra, e cila ka pozuar per revisten “Garage” ku zbulon kuren e lumturise. “Perbehet nga gjera te vogla. Telefoni, pizza apo muzika me rock band dhe me miqte e mi me te cilet edhe qaj”, shprehet bukuroshja e ekranit.

Me tej ajo shton se nese nuk do kishte ndjekur rrugen e kinemase, do t’i pelqente te ishte basiste ne nje grup te muzikes rock. “Ose ndoshta edhe veterinere”, perfundon Electra.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel