Stallone: Nuk do kete “Rambo 5”

02/05/2010 09:50

Sylvester Stallone njofton se nuk do ketë një seri tjetër të sagës “Rambo”, duke u dhënë fund zërave për realizimin e një tjetër serie aksioni.

Aktori ka punuar prej muajsh me projektin “Rambo 5 : the savage hunt”, bazuar në romanin e James Byron Huggins, por gjithcka ka dështuar.

“Rambo tashmë ka dalë në pension dhe jam 99 % i sigurt që nuk do rikthehet më”, theksoi aktori hollivudian.

Top Channel