Thompson në tapetin e kuq me një derr

26/03/2010 10:05

Emma Thompson ka si shoqërues një derr në parakalimin tradicional mbi tapetin e kuq, ceremoni organizuar me rastin e premierës së cdo filmi hollivudian.

Thompson ishte në Londër në shfaqjen e parë të filmit “Dado Matilda dhe i Madhi Botto”.

Nuk dihet nëse derri është kafshë shtëpiake e saj, apo mesazhi ka patur si qëllim dicka tjetër…

FOTO GALERI
1/3

Top Channel