Pitt në tapetin e kuq me Schiffer shtatzënë

25/03/2010 14:20

Cfarë bëjnë bashkë Brad Pitt dhe Claudia Schiffer,e cila është në muajin e tetë të shtatzanisë?

Të dy personazhet VIP kanë ecur pranë e pranë njëri-tjetrit në tapetin e kuq në premierën e “Kick-Ass” në Londër.

Ndërsa Angelina ndodhet në Venecia për xhirimet e filmit ‘The Tourist’, Pitt udhëtoi drejt Qnglisë për të parë premierën e filmit. Por Jolie mund të qëndrojë e qetë pasi pranë supermodeles me origjinë gjermane ndodhet edhe bashkëshorti i saj Matthew Vaughn, regjisor i filmit.

Top Channel