Serbi, gjendet e vdekur show girl-i

17/03/2010 01:45

Gjendet e vdekur ne apartamentin e saj ne Beograd balerina dhe kengetarja 32 vjecare serbe, Ksenija Pajcin.

Trupi i pajete i show girl-it te njohur te televizioneve serbe u gjet ne apartamentin e saj nga policia e Beogradit bashke me trupin e pajete te te dashurit te saj.
 
Autoritetet deklaruan se dyshohet per nje vrasje-vetevrasje, pa percaktuar autoresine e aktit. Hetimet kane nisur per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Top Channel