Mischa Barton tregon celulitet

16/03/2010 12:55

Mischa Barton i ka thene lamtumire dietes per te zgjedhur nje jete me te qete dhe me pak impenjime.

Po ashtu ajo ka lene menjane xhinset dhe bluzat, duke praktikuar me shume fustanet e shkurtra…ne pah i kane dale kembet me celulite.

Por Barton duket se nuk e vret shume mendjen dhe shfaqet e lumtur dhe e gezuar, pavaresisht formes jo perfekte.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel