" /> ">

Kate Moss sensuale ne “Vogue” ne Britani

16/03/2010 11:05

Bukuroshja Kate Moss eshte nje “Sharon Stone” moderne qe pozon seksi, kercenuese ne kopertinen dhe ne faqet qendrore te revistes “Vogue” ne Britani.

Kate eshte me te vertete nje modele shume e bukur dhe mjaft sensuale fale formave te saj trupore. Ne moshen 36-vjecare top modelja angleze nuk resht se qenuri nje femer joshese.

Cocaine-Kate, sic eshte quajtur shpesh per shkak te jetes se saj aspak te rregullt, nuk e ka lene ende fronin e modeles me te rendesishme ne Britani.

Per “Vogue”, Michelle shfaqet misterioze, provokuese dhe trasgresive duke percjelle bukurine e nje top modeleje “te mallkuar”.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel