Fier, gjendet nje kufome ne nje kanal

05/03/2010 10:30

Gjendet nje kufome e paidentifikuar ne nje kanal kullues ne periferi te qytetit te Fierit.

Trupi i pajete eshte gjetur ne aksin rrugor Fier-Seman prane shinave te trenit pa shenja dhune.

Viktimat qe mendohet te jete rreth 60 vjec eshte gjetur nga kalimtare te rastit, nderkohe qe policia ka nisur hetimet per te zbuluar identitetin dhe rrethanat e vdekjes.

Top Channel