Alicia Keys mendon per martesen

29/01/2010 16:20

Gjate festes se ditelindjes te organizuar ne Hawaii, kengetarja Alicia Keys ka marre nje propozim te vecante nga i fejuari i saj.

Sipas njerezve te afert te kengetares, ajo dhe i fejuari Swizz Beatz po kalojne momente te arta, madje ai i ka dhuruar dhe nje unaze duke i kerkuar te shkojne drejt altarit per te zyrtarizuar lidhjen.

Miqte e kengetares shprehen se ajo u ndie mjaft e emocionuar dhe e gatshme te ndaje jeten me te dashurin e saj. Por nga ana tjeter, cifti mohon gjithcka, pasi Beatz nuk eshte divorcuar zyrtarisht me bashkeshorten e pare.

Top Channel