Mosha nuk ka rendesi, sidomos kur behet fjale per Naomi Campbell.

Flitet per martesen e Naomit kete vit dhe top modelja gezon ne moshen 40-vjecare forma trupore shume te mira.

Pas nuk mbetet edhe Kate Moss, e cila eshte shume e dobet dhe gezon disa dite pushimi ne plazhet tajlandeze.

Skene krejt tjeter me Lindsey Lohan, e cila ndersa del me bikini, shfaq edhe nje bark paksa te fryre qe ngre disa dyshime…!

FOTO GALERI
1/1

Top Channel