Brad Pitt e Angelina Jolie do te ndahen

24/01/2010 10:55

Per probleme mes tyre flitej prej kohesh, por tani duket se eshte zyrtare.

Brad Pitt dhe Angelina Jolie, sipas “News of the World” kane firmosur kartat per ndarjen legale me perkujdesjen e femijeve.

Cifti me i njohur i Hollywood-it ka rene dakord edhe per menyren se si do te ndajne 205 milione dollare te pasurise se tyre.

Top Channel