" /> ">

Ivana Trump del me veshje intime

22/01/2010 10:10

Ivana Trump nuk e ka problem te zhvishet dhe te dale gjysmenudo ne “Celebrity Big Brother” ne Britani, ku marrin pjese vetem personazhe VIP.

Miliarderja amerikane, me origjine ceke, nuk e ka vrare shume mendjen dhe eshte zhveshur menjehere, kur i eshte kerkuar qe te pozonte gjysmenudo per nje seance dizenjimi, duke qendruar me rrobat intime dhe me kepuce me take super te larte.

Me daljen e saj Ivana ka ndare ne dy pjese audiencen. Ka nga ata qe thone se kjo ishte nje paraqitje e shemtuar, pasi nje grua ne moshen e saj duhet ta permbaje veten per te dale nudo para publikut.

Por ka te tjere qe mendojne se ka bere mire, pasi nje grua nuk duhet te kete frike te tregoje realisht ate cfare ndodh me trupin e saj edhe ne nje moshe te thyer.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel