Di Caprio dhuron 1 milion usd per Haitin

22/01/2010 11:10

Aktori Leonardi Di Caprio ka dhuruar nje milion dollare ne ndihme te viktimave te termetit ne Haiti.

Lajmin e ka bere te ditur Fondacioni i Posacem qe drejtohet nga ish-presidentet amerikane Bill Clinton dhe George W. Bush.

“Ky donacion i dergon nje mesazh te qarte popullit Haitjan, se angazhimi i Shteteve te Bashkuara per te rindertuar vendin e tyre eshte solid”, ka deklaruar Bush.

Top Channel