SHBA, alarm per bombe gjate fluturimit

15/01/2010 20:30

Ndersa avioni i “United Airlines” ishte duke fluturuar mbi Micigan, ai u mbyll ne banje dhe ka bertitur se kishte nje bombe me vete.

Ne bord ne ate pike ka shperthyer paniku.

Burri, nje kalifornian, u bllokua dhe me pas u arrestua.

Avioni u ul ne “Cherry Capital Airport” te Traverse City, ne veri te shtetit.

Asnje problem per pasagjeret.

Top Channel