Hamilton-Scherzinger ndahen “zyrtarisht”

11/01/2010 09:00

Prej disa muajsh paparacet nuk kishin arritur te fotografonin ciftin anglez Lewis Hamilton-Nicole Scherzinger duke hedhur dyshime per lidhjen e tyre.

Keto zera u hodhen poshte nga ish kamoioni i botes, por mesa duket “shqetesimi” i mediave gossip nuk ka qene i pavend. Kengetarja e Pussycat Doll dhe piloti me ngjyre i kane dhene fund lidhjes se tyre per te vazhduar secili ne rrugen e vet. Lajmin e beri te ditur zedhenesi i ciftit ne nje interviste per “The Sun”.

Hamilton dhe Scherzinger bashkejetonin prej kohesh, ndersa ne pjesen me te madhe te garave te Formula 1, bukuroshja ishte e pranishme ne bokset e skuderise McLaren.

Top Channel