Vlore, plagoset ne shkolle 15-vjecarja

24/12/2009 13:15

Nje 15-vjecare eshte qelluar me thike ne ambientet e shkolles “Ibrahim Kushta” te qytetit te Vlores.

Adoleshentja ndodhet ne gjendje te rende ne spital, nderkohe qe ndodhet nen kujdesin e vecante te mjekeve.

Ngjarja ndodhi rreth mesdites, por motivet e saj mbeten te paqarta. Policia po heton per te gjetur autoret e plagosjes si dhe rrethanat e saj.

Top Channel