Demi Moore, “lufte” ne Twitter me fansat

23/12/2009 11:25

Lufte e hapur mes Demi Moore dhe kritikeve te saj ne blogun Twitter. Aktorja 47 vjecare ka publikuar disa foto me mesazhe te shkruar ne duart per shokun e saj, Ashton Kutcher.

Por menjehere kritikat kane vershuar si lume, ku shume fansa te aktores mendojne se ajo tashme ka nje fizik te plakur. “Egoja tende duhet te jete kaq e ulet sa nuk te lejon te pranosh perdorimin e programit Photoshop”, shkruan nje prej tyre. Por Demi nuk eshte dorezuar pasi ka publikuar disa foto te tjera te “Harper’s Bazaar”.

“Me falni por jam 47 vjece. Si mund te duket njeriu ne kete moshe?”, kunderpergjigjet Moore. Aktorja amerikane ka shpenzuar rreth 120 mije dollare per kirurgjine estetike, por per dietat dhe mireqenien e saj ajo ka shpenzuar edhe rreth 330 mije dollare te tjere.  

Top Channel