Durres, kapen dy grabites

04/12/2009 10:05

Dy te rinj jane ndaluar nga blute e Durresit per vjedhjen e nje furgoni me mallra i cili me pas u gjet ne Bregun e Lumit ne Tirane.

Burimet policore bene te ditur ndalimin e shtetasve Shkelzen Marku, 23 vjec nga Puka me banim ne Spitalle te Durresit, dhe Artur Demaj, 28 vjec nga Tropoja dhe me banim ne fshatin Shenavlash, i denuar me pare per “vjedhje”.

Ndalimi i tyre u be pasi ne bashkepunim rreth 2 jave me pare ne Spitalle kishin vjedhur nje automjet me mallra.

Top Channel