Angli, 5 te rinj nudo ne supermarket

21/10/2009 10:30

Nje ngjarje e rralle, gati gati e pashpjegueshme ka ndodhur ne Britanine e Madhe ku telekamerat e sigurise se nje marketi dhe shitesja kane qene deshmitaret okulare.

5 djem te rinj ne Davon te Anglise kane zbritur nga fugoni i tyre plotesisht nudo, kane hyre ne dyqan, blene revista porno dhe kane dale me qetesine e nje njeriu te veshur normalisht. E gjithe skena eshte filmuar nga telekamerat e sigurise, cka mund t’u kushtoje shume te rinjve,

pasi policia mund t’i akuzoje per akte te turpshme ne publik. E shokuar nga ngjarja ka ngelur edhe shitesja e dyqanit, qe sigurisht nuk i kishte shkuar ndermend se do t’u shiste edhe klienteve plotesisht nudo. 

Top Channel