Rihanna “prek fundin”

24/08/2009 10:10

Kane kaluar disa muaj qe nga shkurti kur ajo ra viktime e dhunes fizike te te dashurit Chris Brown dhe duket se ende nuk ka arritur ta marre veten nga ai moment i veshtire.

Rihanna shfaqet ne publik me pak terheqese se kurre. Kengetarja me ngjyre po merr vetem zhgenjime ne fushen profesionale, por pas dore ajo ka lene edhe pamjen fizike. Fundshpina e kengetares le shume per te deshiruar dhe kete e tregojne qarte fotot.

Duket se Rihanna ka humbur frymezimin sepse fiziku po e le, ndersa qe prej fillimit te ketij viti ajo nuk ka krijuar asgje te vecante per fansat e saj. Nese vazhdon ne kete rruge duke mos e lene pas shpine njehere e pergjithmone momentin tragjik te shkurtit, atehere shume shpejt ajo mund te quhet me plot gojen nje (ish) kengetare. 

Top Channel