Tina Sinatra dhe Scorcese ne konflikt per “The Voice”

17/08/2009 20:20

Nje sherr i ri ka plasur mes dy personazheve.

Ai eshte Martin Scorcese regjisori i kalibrit masiv dhe ajo eshte Tina Sinatra e bija e kengetarit Frenk Sinatra.

Arsyeja eshte filmi kushtuar Frenkut, i titulluar “The Voice”. Sipas “Nju Jork Times”, Tina kerkon qe filmi te flase per suksesin e te atit ne muzike ndersa Scorceze fitues i cmimit Oscar, eshte perqendruar tek momentet me intime te Frenk Sinatres si seksi, alkoli, femrat dhe implikimi i tij me mafien italiane ne SHBA.

Top Channel