Aksidenti tragjik, identifikohen viktimat

31/07/2009 10:25

Identifikohen viktimat e aksidentit te sotem ne aksin Lezhe Shkoder.Ata jane Ermira Dema, Sali Dema dhe Fadil Dema, te cilet po udhetonin me makinen tip Benz me targa Bajram Curri, te drejtuar nga Ermal Dema.

Ky i fundit si dhe drejtuesi i kamionit me targa TR 8470 B, Baftjar Vladi kane marre plage te renda. Mesohet se edhe nje kalimtar 15 vjec eshte plagosur nga perplasja, por identiteti i tij nuk dihet.

Ende nuk jane te qarta rrethanat e aksidentit, nderkohe policia ka nisur hetimin per zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel