Zbulohet nje baze per falsifikim dokumentash

08/07/2009 12:20

Policia e Tiranes zbulon bazen e falsifikimit te dokumentave ne rrugen e Kavajes, nderkohe qe ne pranga kane rene dy persona.

Sipas informacioneve te fundit te arrestuar jane Roland Papaproko dhe Franc Borova, ndersa jane sekuestruar nje vule e policise se Tiranes dhe nje e policise se Kakavijes.

Po ashtu jane sekuestruar dy vula te OJF-ve, diploma te ekonomikut, patenta, si dhe nje kallup per prodhim vulash.

Top Channel