Akuzat ndaj Berlusconit, Flamino terhiqet

31/05/2009 21:55

Luigi Flamino, ish i fejuari i Noemit, vajzes 18-vjecare italiane qe i solli shume andrralla kryeministrit italian, Silzio Berlusconi, duket se eshte terhequr nga akuzat.

Luigi tashme shprehet se gazetaret e “La Republica” i kane deformuar deklarimet e tij.

Disa dite me pare mediat italiane shkruanin se Berluskoni i kishte rembyer te dashuren Flaminos.

“Une kam besim tek Noemi dhe nuk besoj se ajo ka shkuar deri tek marredheniet seksuale”, eshte shprehur Flamino.

Top Channel