Fushe-Kruje, zjarr ne parkimin e komisariatit

27/02/2009 09:10

Nje defekt elektrik ne rrjetin qe furnizon komisariatin e Fushe-Krujes me energji, ka shkaktuar ne oret e para te mengjesit te sotem nje zjarr te forte ne zonen e parkimit te komisariatit.

Per shkak te flakes eshte djegur plotesisht nje automjet dhe jane demtuar disa te tjere.

Automjetet nuk jane prone e komisariatit, por jane ne inventarin e mjeteve te bllokuara nga policia per shkak te parregullsive ne dokumentacion.

 

Top Channel