Vapë dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
03/07 07:35
Foto/ Infermiere dhe në ditën e dasmës, e veshur me fustan nusërie ndihmon të aksidentuarën
03/07 07:00
Video/ U ankua për vonesë të aeroplanit, oficeri i policisë godet me shuplakë gruan….
03/07 06:55
Foto/ Të pasur dhe të famshëm, këto persona kanë një diferencë të madhe moshe me partneret e tyre
03/07 06:34
Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
02/07 07:35
Zyrtare/ Real Madrid krijon ekipin e femrave, pjesë e ekipit edhe një shqiptare
02/07 06:26
Foto epike/ Nga filmi në jetën reale, këta njerëz po “çmendin” rrjetin…
01/07 08:05
Itali/ 40 emigrantë rezultuan pozitiv me COVID-19! Qytetarët në protestë, godasin me vezë Matteo Salvinin
01/07 07:55
Parashikimi i motit/ Mbërrin i nxehti afrikan, temperatura deri në 40 gradë celcius
01/07 07:55
Foto/ “Lamtumirë” Covd-19, festë në Republikën Çeke
01/07 07:30
Miratohet ligji, Kina merr më shumë fuqi veprimi mbi Hong Kong-un
30/06 08:14
Temperatura deri në 37 gradë celcius, ky është parashikimi i motit për sot
30/06 07:31
Tërmet me magnitudë 3.4, epiqendra në Vlorë
30/06 00:01
Temperatura deri në 36 gradë celcius, njihuni me parashikimin e motit
28/06 07:49
Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit për fundjavën
27/06 07:25
Vapa dhe temperaturat e larta prekin edhe vendin tonë, njihuni me parashikimin e motit
26/06 07:16
Babai i 30 fëmijëve bëhet milioner brenda ditës, dy gurët që i ndryshuan jetën
26/06 07:02
Foto/ E pabesueshme! Burri e kthen në “kafshë shtëpiake” gjarprin më helmues në botë
25/06 07:46
Foto/ Njihuni me të famshmit që kanë “idhull” të famshëm të tjerë
25/06 07:40
Rriten sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
25/06 07:39
Foto/ Nuk janë motra, por sozi, vajzat tregojnë se as prindërit nuk i dallojnë dot kur janë bashkë
25/06 07:06