Aksident në Lezhë! Përmbyset automjeti, lëndohen 3 persona
06/06/2020 12:38
Arrihet marrëveshja për reformën/ Komisionerët nuk depolitizohen, identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06/2020 12:32
Dhunë babait, plagosje, ndërtim i paligjshëm/ 6 të proceduar penalisht në Korçë
06/06/2020 12:15
Investigimi i “Top Story” për trafikun e arabëve, Lleshaj: Policia rrit masat e kontrollit
06/06/2020 11:57
Durrësi në emergjencën e mbetjeve/ Koshat janë plot, Bashkia s’ka ku t’i depozitojë!
06/06/2020 11:50
Përfundon takimi i opozitës parlamentare me Yuri Kim-in/ Murrizi, i prerë: Lista të hapura, depolitizim dhe votë emigrantësh
06/06/2020 11:41
“Jo, nuk është dështim. Nuk bëjmë gjueti shtrigash”, ministri reagon pas vendimeve të SPAK kundër OFL
06/06/2020 11:19
Koronavirusi në Shqipëri/ 20 raste të reja brenda 24 orëve, mbrëmë ndërroi jetë një e moshuar!
06/06/2020 11:04
Arrestimi i shefit të Fushë Arrëzit për përdhunim, Lleshaj: Gjest i ulët kriminal!
06/06/2020 11:00
Parcela të dyshimta! 200 fara kanabisi, 5 persona shpallen në kërkim/ Pranga kryeplakut dhe dy inspektorëve
06/06/2020 10:54
“Zgjedhorja”/ Opozita Parlamentare takim me Yuri Kim-in, sot mblidhet edhe Këshilli Politik
06/06/2020 09:54
Dronë dhe mbi 60 policë/ Kukës, Has e Tropojë- monitorim për parandalimin e kultivimit të kanabisit
06/06/2020 09:15
“Pazar i pistë”/ Murrizi: S’e votojmë “Zgjedhoren”, ku do i gjejë mazhoranca 84 vota?
06/06/2020 08:53
Sot dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane/ Ç’duhet të dini
06/06/2020 08:38
Vranësira dhe reshje, ky është parashikimi i motit për sot
06/06/2020 07:58
Të premten u shënua viktima e 34 nga Covid-19, Ministria e Shëndetësisë u bën apel qytetarëve
06/06/2020 01:31
Përshëndetet marrëveshja/ SHBA, BE, OSBE dhe Komisioneri i Zgjerimit: Shqipëria më pranë BE
06/06/2020 01:18
Reagimet për marrëveshjen/ Rama: Mbaroi revolucioni; Basha: Me shumë garanci për zgjedhjet
06/06/2020 01:03
Marrëveshja për reformën/ Komisionerët nuk depolitizohen, identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06/2020 00:39
Serbia kërcënon Marin Memën për dokumentarin mbi përvetësimin e historisë
06/06/2020 00:14
Zbardhet marrëveshja e plotë/ Komisione zgjedhore politike deri në 2025
05/06/2020 23:55