Sport
Sulmohet autobusi i Benficas, dy futbollistë përfundojnë në spital
Përplaset me portierin shqiptar, Milinkovic-Savic braktis stërvitjen dhe “alarmon” Inzaghin
6 muaj burg dhe gjobë prej 1.1 milionë euro për Diego Costan
Sport
Futbolli italian rinis me 12 qershor, Qeveria italiane jep lejen për ndryshimin e datave të Kupës
Mësohet shkalla e lëndimit të Lionel Messi
Alarm në Serie A/ Dëmtimet shkaktojnë 9 “viktima”
Virusi prek Tottenham / 197 teste, 1 pozitiv
Sport
Tirana pranë titullit, Kukësi e ndjek “in extremis”
Interi dëshiron të luajë i pari, Juve dhe Milan thonë “jo”, nis lufta në distancë
Balotelli nuk del në stërvitje, pritet zgjidhja e kontratës me Brescian
Partizani dështon në shtëpi, mposhtet nga Skënderbeu
Sport
Rikthehet futbolli/ Bind Tirana, Kukësi fiton në ‘frymën’ e fundit
Boksieri Floyd Mayweather ofron të paguajë për funeralin e George Floyd: Është gjëja e drejtë për të bërë
Përgjigjja e tamponëve doli negative/ Njësia e Shëndetit Publik ndalon ndeshjen Bylis-Tirana
Interi dëshiron të luajë i pari, Juve dhe Milan thonë “jo”, nis lufta në distancë!
Sport
Rikthehet Superiorja/ Sytë te Partizani-Skëndërbeu
Koronavirus prek të gjithë ekipin e futbollit, izolohen 25 lojtarë
Sot luhet gjysmëfinalja tjetër e Kupës së Kosovës
Hipoteza e fundit/ Champions League me 8 ekipe në Lisbonë
Sport
Rikthehet futbolli në Kosovë, Prishtina mposht pastër Drenicën dhe prek finalen
Arbitri spanjoll: Mourinho menaxhohej lehtë, Guardiola protestonte në mënyrë të poshtër