Sport
Vendos një autogol i Keane, Mourinho fiton përballjen me Ancelottin
Superliga/ Nuk ka festë titulli, Kukësi mposhti Tiranën 2-1
Mposhtet Tirana! Rihapet kampionati, Kukësi shpresë për titullin kampion
Sport
Barça nuk gabon! Fitore e pastër me Villarrealin
Napoli mund Romën/ Seria A, Bologna befason Interin
Tirana përballet me Kukësin, tre përballjet që ‘ndezin’ kategorinë Superiore sonte
Nesër ndeshja Tirana-Kukësi/ Nëse fiton me 3 gola diferencë, ekipi kryeqytetas shpallet kampion
Sport
​Futbollisti anglez mbytet në liqen
​Guardiola i bindur që City do të luajë në Ligën e Kampionëve
S’ishte dakord me penalltinë/ Lojtari i Adës së Velipojës godet arbitrin, arrestohet 29-vjeçari
Fiton edhe Kupën e Gjermanisë/ Bayern “i pangopur”
Sport
Milan ‘gjunjëzon’ Lazion/ I bën dhuratë të çmuar Juventusit
Kategoria Superiore/ Sot nis java e 32 e kampionatit
Kriza e shkaktuar nga pandemia, Mercedes i ofron Hamiltonit rinovim me përgjysmim të pagës
Lecce pëson humbjen e gjashtë radhazi, mbijetesa komplikohet edhe më shumë
Sport
Conte vlerëson Bolognën dhe shpreh rezerva për orarin: Ndeshje e vështirë, temperaturat do ulin ritmin
Arsenali merr fitoren e tretë radhazi dhe rikthehet në garë për Europën
Buffon vendos rekord historik, Juventus fiton derbin dhe nis shkëputjen në krye
​6 persona të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore, 147 raste të reja
Sport
Nëse Aubameyang nuk rinovon, Arsenali e ka gati pasuesin!
E ardhmja e Messit, “bomba” e Rivaldos bën të ëndërrojnë tifozët e Juventusit