Cila është treshja më e fortë sulmuese në Europë?
24/11/2017 18:31
Lionel Messi merr “Këpucën e Artë”
24/11/2017 17:39
Rritja e Skënderbeut, pikëvarazh dhe miliona për Shqipërinë
24/11/2017 13:47
Del Piero “ngel” Italinë: “Calciopoli” shkatërroi futbollin
24/11/2017 13:39
Mkhitaryan “përhumbet” tek United, drejt shitjes?
24/11/2017 11:41
Bundesliga kthehet në një problem në Europë
24/11/2017 11:33
“Babagjyshi” vjen përpara kohe për “pilotët” e Realit të Madridit
24/11/2017 11:25
“Isha e sapodalë nga vaska, më pyeti nëse mund të më lante”
24/11/2017 11:12
Skënderbeu “fluturon” në rënditjen e UEFA-s
24/11/2017 11:07
Milani “kinez” shkëlqen falë ADN-së së injektuar nga Berlusconi
24/11/2017 10:44
Jashanica konfirmon largimin: Luaj në Belgjikë ose Rusi
24/11/2017 00:10
Takaj: Grupi, arma jonë më e fortë. Tani të fitojmë titullin
23/11/2017 23:53
Daja i lumtur për fitoren: Paraqitje mjaft e mirë
23/11/2017 23:40
Milan rikthehet të buzëqeshë, 5-1 kundër Austrisë së Vjenës
23/11/2017 22:59
Skënderbeu fiton 3-2, por i lë jashtë fitorja e serbëve
23/11/2017 22:55
Skënderbeu, ndaj Dinamos së Kievit për kualifikimin dhe financat
23/11/2017 16:36
Ibra, rekord tjetër: Në Champions me 7 ekipe të ndryshme
23/11/2017 14:54
Partizani, Disiplina dënon me dy ndeshje “të rikthyerin” Starova
23/11/2017 14:45
Draxler, Liverpool kontakton me PSG për huazimin në janar
23/11/2017 14:18
UEFA e vëzhgon, Ceferin: Jam i shqetësuar për Milanin
23/11/2017 13:15
CR7 vuan për gola? Në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7
23/11/2017 11:38