Foto ilustruese

Janë mësuar pak minuta më parë formacionet zyrtare të ndeshjes më të rëndësishme të javës së 12 të Kategorisë Superiore, asaj mes Partizanit dhe Skënderbeu.

Partizani do të hedhë në fushë Hoxhën në portë, në mbrojtje Ibrahimi, Atanda, Malota, Kalari; në mesfushë Batha, Vila, Asani, Trashi, ndërsa Progni dhe Bardhi do të jenë në sulm.

Skënderbeu do të kundërpërgjigjet me Shehin në portë, Mici, Aliti, Radas, Taku në mbrojtje, Osmani, Muzaka, Lilaj në mesfushë dhe James, Gavazaj, Soëe në sulm.

Top Channel