Koronavirusi/ Zvicra lëshon pe, hap kufirin me Italinë!
05/06/2020 16:15
Policia përplas të moshuarin në tokë, shpërthejnë sërish amerikanët!
05/06/2020 16:02
Putin, paralajmërim bërthamor Shteteve të Bashkuara!
05/06/2020 15:59
2 miliardë doza! Në kërkim të vaksinës, “AstraZeneca” dyfishon kapacitetin
05/06/2020 15:10
Franca thotë se ka nën kontroll pandeminë e koronavirusit
05/06/2020 14:46
Në 24 orët e fundit, India regjistron rritjen më të madhe të viktimave nga COVID-19
05/06/2020 14:42
Zërat kundër… Një tjetër zyrtar dënon Trump
05/06/2020 13:57
Toka në rrezik! Pandemi, insekte, zjarre…
05/06/2020 13:48
Arkivoli i “mbuluar me ar”, njerëzit në lot/ Çfarë ndodhi në varrimin e njeriut me ngjyrë në SHBA (FOTO)
05/06/2020 13:32
Fushata me “fake news” kundër Ramës/ Hetimi në Itali, i përfshirë ish senatori italian Sergio De Gregorio
05/06/2020 13:22
I dyshuari për zhdukjen e Madeleine Mccan/ Policia kërkon të dashurën kosovare të pedofilit, që mund të ndihmojë me hetimin
05/06/2020 13:22
Video nga protestat e dhunshme dhe kaosi në disa qytete të SHBA
05/06/2020 12:44
Të hapen kufijtë! Komisioni Europian e kërkon brenda qershorit
05/06/2020 12:28
Çekia rihap kufijtë edhe me vende të tjera
05/06/2020 11:08
Hakerët përpiqen të vjedhin kërkimet britanike për vaksinën kundër COVID-19
05/06/2020 11:06
Për herë të parë që nga 12 marsi, në Nju Jork nuk shënohet asnjë viktimë nga Covid-19
05/06/2020 10:26
Foto/ Këpucari rumun krijon këpucët anti-Covid
05/06/2020 10:15
Vdekshmëria nga COVID, më e ulëta nga 4 pandemitë më të mëdha të shekullit
05/06/2020 10:02
Ngjarja e tmerrshme në Ukrainë/ Fëmija nuk pushonte së qari, edukatorja i lidh jastëkun. Humb jetën 1 vjeçarja(video)
05/06/2020 09:52
Turqia gjatë muajit qershor planifikon rikthimin e fluturimeve me 40 shtete
05/06/2020 09:50
Google: Hakera kinezë dhe iranianë sulmuan fushatat elektorale Biden dhe Trump
05/06/2020 09:42