Rrihte burrin me çekiç e kanaçe ushqimesh, gruas i refuzohet lirimi i parakohshëm
03/07/2020 18:12
FOTO/ U paralizua nga sindroma e rrallë, 25-vjeçarja shërohet dhe bëhet infermiere
03/07/2020 17:52
Pse Turqia e ka përballuar kaq mirë COVID-19?
03/07/2020 17:35
Rreshteri 20 vjeçar vret veten pasi masakroi kolegen dhe i varrosi trupin në pyll
03/07/2020 17:33
Britania heq karantinën e 14 ditëve: Shqipëria, sërish jashtë!
03/07/2020 17:12
Egjipti refuzon tanket amerikane, nënshkruan marrëveshjen për 500 tanke ruse T-90MS
03/07/2020 16:55
Koronavirusi zbutet në Bergamo, në qershor të gjithë rastet pa simptoma
03/07/2020 16:34
Në Bosnjë Hercegovinë, fshatarët mbrojnë lumenjtë e tyre
03/07/2020 15:51
Rusi, shkon në mbi 667 mijë numri i të infektuarve me COVID-19
03/07/2020 15:50
Shpërthim në Turqi/ Re e errët tymi, 2 viktima dhe 70 të lënduar nga fishekzjarrët
03/07/2020 14:35
Macron zgjedh Jean Castex si kryeministër të ri në Francë
03/07/2020 14:23
Ilaçi i parë i autorizuar kundër COVID-19, Komisioni Evropian miraton përdorimin e Remdesivir
03/07/2020 14:18
Pandemia në Ballkan/ Beogradi kthen gjendjen e emergjencës
03/07/2020 14:16
Kombet e Bashkuara kritikojnë arrestimet e fundit në Hong Kong
03/07/2020 13:44
Koronavirusi, OBSH: 20% e pacientëve me Covid-19 kanë zhvilluar simptoma të rënda
03/07/2020 13:21
Përballja me koronavirusin/ Kim Jong-un: Sukses i shndritshëm!
03/07/2020 13:01
Ilaçi i shpresës/ SHBA bleu 500 mijë kura, BE “nxiton” për të siguruar doza Remdesivir-i
03/07/2020 12:56
Festivali muzikor në Belgjikë, i sigurt nga korona!
03/07/2020 12:53
Zbutja e masave ndaj koronavirusit/ Kush u nxitua e pësoi!
03/07/2020 12:47
Porosia në shtëpi vjen me një lamborgini në Dubai!
03/07/2020 11:47
Kim Jong-un i bën thirrje popullit: Vëmendje maksimale në luftën me COVID-19
03/07/2020 11:37