Nuk ka mundësi! Demi Rose përpara operacioneve, tjetër njeri! (FOTO)

09/04/2020 20:25

Demi Rose është një nga modelet më seksi e më të lakmuara në Instagram, falë formave të saj trupore.

Por duket se pamja fizike është thjesht fryt i operacioneve plastike që britanikja 25 vjeçare i është nënshtruar ndër vite.

Fansat e ish-të dashurës së Tyga-s mund të zhgënjehen pak me fotot e saj të vjetra para se të ndërhynte me thikë në të pasme, hundë, buzë e ndoshta dhe në gjoks. Shihni galerinë:

FOTO GALERI
1/39

Top Channel