Lyrical Son me ‘thumba’ për 1 prill: Urime ditëlindjen politikanëve dhe reperëve të vendit

01/04/2020 17:24

Sot shënon data 1 prilli, që njihet ndryshe si ‘dita e gënjeshtrave’, në të cilën ditë shumëkush bie pre e tyre, mbase dhe ju që po lexoni këtë lajm jeni mashtruar!

Lyrical Son ka habitur me postimin që e bëri me rastin e ditës së gënjeshtrave. Reperi, përmes një postimi ka uruar për këtë datë kolegët e tij reperë dhe politikanët dhe uroi që të jenë mirë.

“Urime ditlindjen politikanve edhe reperave t’venit… ishalla jeni shnosh e mire”, ka shkruar ai.

Top Channel