Prej vitesh kolegë në “Portokalli”, Xhemi zbulon vesin më të madh të Salsanos

26/02/2020 20:04

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ishin të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku treguan disa detaje para nisjes së sezonit të ri të “Portokalli”.

Moderatorët e spektaklit më të madh të humorit në Shqipëri, u vunë përballë një sfide, nga ku duhet t’u përgjigjeshin disa pyetjeve për të kuptuar se kush e njihte më mirë tjetrin.

Kur Bieta i pyeti rreth vesit të Salsanos përpara se të dalë në skenë, përgjigjja e Xhemit ishte “ha briosh dhe byrek”, ndërkohë vetë Salsano tha me të qeshur se i ndodh që të harrojë të vishet për rolin pasaardhës.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel