Fëmija i kërkoi nënës litar të varte veten pasi e tallnin në shkollë, komediani i njohur bën ‘mrekulli’ për vogëlushin

21/02/2020 16:54

Një video e një vogëlushi që tallej nga shokët dhe që i kërkonte mamasë së tij litar për të varur veten u bë virale në internet në shumë pak kohë.

E gjithë bota u shokuar dhe u sensibilizua me vogëlushin dhe familjen e tij, por hapat konkret i për të ndihmuar familjen i ka marrë komediani i njohur Brad Williams.

Ai ka hapur një llogari në GoFundMe dhe deri më tani ka mbledhur 200 000 dollar që do ti dërgohen vogëlushit 9 vjeçar.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel