Shpërfytyrimi i një ylli. Ja si është bërë rivalia e Pamela Anderson, brunia e Baywatch

20/02/2020 11:53

Një nga yjet më të njohura të serialit Baywatch, të famshëm për protagonistet e tij bukuroshe, ka qenë dhe Yasmine Bleeth.

Brunia joshëse ishte një prej figurave më të dashura të këtij seriale, e padyshim, edhe një prej aktoreve më joshëse që janë bërë ndoënjëherë pjesë e kastit të Bayëatch. Por së fundi, Yasmine është rikthyer në vëmendjen e publikut, jo më për pamjen e jashtëzakonshme të saj, por pikërisht për të kundërtën: transformimin e madh që ka pësuar, I cili ka bërë që tiparet dhe format e mrekullueshme të aktores thuajse të zhduken nën një peshë të madhe trupore të akumuluar ndër vite. 20 vjet pasi veshi kostumin e kuq ikonë të Baywatch-it, Yasmine është një krejt tjetër njeri. 51 vjecarja u fotografua duke shëtitur qenin në Kaliforninë e Jugut, dhe thuajse nuk njihej më. Duket fama e menjëhershme ishte shumë për tu përballuar, sepse Yasmine ra shpejt në kthetrat e drogës. Aktorja i ka rrëfyer dhe vetë problemet me lëndët narkotike, por tani thotë se ato janë pjesë e së shkuarës, dhe se nuk ka ndërmend t`i kthehet më atij kapitulli të errët të jetës së saj.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel