Blerona Zeqiri duket se ende i ka shumë qejf arushët. E tillë është shfaqur ajo sonte, ku pasi ka dal në shooping e ka blerë një “Teddy Bear” të madh.

E të gjithë ata që i kanë parë dy pjesët e filmit “Teddy Bear” e dinë se arushi kukull që flet është shumë problematik dhe di si t’ua “sjell” edhe femrave. Por, duket se ky nuk është problem.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel