Takimi i liderëve në Bruksel, Thaçi: BE të mbajë premtimin, të heqë vizat
16/02/2020 23:03
Lazio përmbys Interin dhe i rrëmben vendin e dytë
16/02/2020 22:57
Rama nga Brukseli: “Anti- KÇK”, pres të zërë vendin e merituar në vlerësimin e KE
16/02/2020 22:41
Negociatat/ Rama nga Brukseli: Ka dakordësi për metodologjinë e re, Komisioni Europian do të jetë pozitiv
16/02/2020 22:31
Konferenca e Donatorëve, Soreca: Ndërkombëtarët do të tregojnë nesër solidaritetin e tyre me shqiptarët
16/02/2020 22:10
Ushqimet që nuk duhet të kombinohen
16/02/2020 21:58
Çfarë ëndërrojnë qentë? Kjo është përgjigjja e psikologut
16/02/2020 21:51
Në Luksemburg…atje ku artizanati po njeh një “bum”
16/02/2020 21:43
Aksident i rëndë në Malësinë e Madhe, humb jetën 49-vjeçarja
16/02/2020 21:31
Presidentja e KE-së: Metodologjia e re i hap rrugë negociatave me Tiranën e Shkupin (Video)
16/02/2020 21:24
Komuniteti në Britani mobilizohen në shpëtim të ‘PUB’-eve
16/02/2020 21:12
Elton John i sëmurë/ Ndërpret koncertin në Zelandën e re: Nuk kam më zë
16/02/2020 21:02
Në shpellën e Anglezit stalakmidet dhe stalaktidet miliona vjeçare, por edhe gjurmët e luftës II Botërore
16/02/2020 20:51
Rama nga Brukseli: Shpresoj që metodologjia e re të jetë platformë mirëkuptimi për BE, nesër është ditë e madhe për Shqipërinë
16/02/2020 20:48
“Dritë përtej errësirës” Ekspozita në Shkodër, 30 vite pas rikthimit të lirisë së besimit
16/02/2020 20:35
Maqedonia shpërndan Parlamentin/ Miraton ligjin për prokurorinë, vendi në zgjedhje në 12 prill
16/02/2020 20:27
Kurti-Thaci bashkë për Pavarësinë, axhenda e aktiviteteve në 12 vjetorin e krijimit të shtetit të Kosovës
16/02/2020 20:22
Pavarësi e 12 e Kosovës, aktivitetet në Prishtinë nisën që sot
16/02/2020 20:13
Athinë/ Protestojnë minoritarët, kundërshtojnë projektin e qeverisë për pensionet: Na diskriminon
16/02/2020 20:03
Thaçi: Kosova e tradhtuar nga BE për shkak të…
16/02/2020 19:57
Plani i lagjes së re në Shijak/ Do të shemben 30 pallate, xhamia, 4 shkolla, 1 kopsht dhe pallati i kulturës
16/02/2020 19:47