Para pak çastesh Tirana është goditur nga një tërmet i fuqishëm.

Mediat nga Tirana raportojnë se tërmeti ka qenë i fuqishëm, ndërsa është pasur edhe nga një pasgoditje tjetër.

Tërmeti është ndjerë edhe në Prishtinë dhe qytete tjera të Kosovës./KosovaPress/

Top Channel