Tapeti i kuq i Grammy Awards, shkëlqejnë Gwen Stefani, Dua Lipa dhe Ariana Grande (Foto)

27/01/2020 11:52

Ceremonia e çmimeve Grammy është paraprirë nga një sfilatë e vërtetë mode.

Këngëtare, aktorë, sportistë dhe personazhe nga bota amerikane e spektaklit ishin të pranishëm dhe treguan në tapetin e kuq zgjedhjet e tyre për veshjet nga më ekstravagantet.

FOTO GALERI
1/58
Kengetarja amerikane Joy Villa me veshjen e saj beri fushate per rizgjedhjen e Donald Trump

Top Channel